Ebaak
صفحه اصلی درباره ما تماس با ما درخواست نمایندگی محصولات گالری تصاویر
درباره ما

درباره ما

به نام خدا

شرکت ستاره صنعت و معدن البرز در سال 1397 با اقدام به اخذ مجوز های مورد نیاز از سازمانهای دولتی،  با هدف تولید کالای با کیفیت ایرانی، شروع به راه اندازی خط  تولید خود جهت تولید موتورسیکلت های برقی در استان مرکزی برای شما عزیزان نمود. این شرکت همواره در تلاش بوده تا محصولات خود با برند ایباک را با بالاترین کیفیت در اخیار مشتریان خود قرار دهد و در تمام فعالیت های خود اصل مشتری مداری و رضایت مشتری را سر لوحه ی خود قرار داده است.

امروزه با توجه به ترافیک های سنگین در کلان شهرها ومتاسفانه ایجاد آلودگی هوای بسیار خطرناک ، که دلیل اصلی آن سوخت های فسیلی میباشد ما را به تلاش برای تولید موتور سیکلت های برقی تولید داخل با کیفیت مرغوب در جهت تحقق شعار تولیـد مـلّی ، افتـخـار مـلّی انداخته است .

 موتورسیکلت های برقی با توجه به استهلاک بسیار پایین به تعمیر خاصی نیاز ندارند و میزان فرسودگی در آن ها بسیار پایین است و همچنین به دلیل عدم استفاده از سوخت های فسیلی به هزینه بسیار ناچیز می توان آن ها را شارژ نمود و استفاده کرد.                                                   

این شرکت در راستای جلب رضایت مشـتری و احترام به انتخاب شما عزیـزان در حمایت از خرید موتور سیکلت های ایباک ، خدمات پس ازفروش را در نمایندگی های مجاز این شرکت امکان پذیر کرده است.